Dostawy produktów

Dostawy realizujemy przy współpracy z firmą kurierską DHL.

Koszt wysyłki na pewno mile Cię zaskoczy. Produkty o wartości wyższej niż 50 zł, wysyłamy na nasz koszt. Za przesyłkę tych najmniejszych (0-50 zł) zapłacisz tylko 10 zł, bez względu na metodę płatności.

Przy zakupie przez stronę otrzymasz informację o nadaniu paczki wraz z jej numerem (preawizacja na e-mail oraz SMS), a kurier zadzwoni do Ciebie przed doręczeniem.

Większość przesyłek dostarczana jest w ciągu 24h!

Pamiętaj jednak, że kurier, też człowiek. Nie zamawiaj paczki na następny dzień gdy wiesz, że nie będzie Cię pod danym adresem. Zawsze możemy wysłać w ustalony, konkretny dzień.

Zobacz mapę punktów DHL Parcelshop
(link zewnętrzny do strony DHL)

Istnieje także możliwość wysyłki do punktów odbioru DHL Parcelshop. Są to Żabki, stacje Orlen i wiele innych. Tam jednak wszystko zależy od rozmiaru paczki - jeżeli chcesz odebrać przesyłkę w DHL Parcelshop, daj znać - umożliwimy Ci to.


Zwroty produktów

Jeśli zamówiony produkt nie spełnia Twoich oczekiwań możesz dokonać zwrotu w terminie 30 dni od daty dostawy. Zwracany towar musi być w stanie niezmienionym, tj. nie może nosić jakichkolwiek znamion użytkowania.

Zgłoszenia dot. wad produktów wynikające z okresu rękojmi można składać w ciągu dwóch lat od daty zakupu - a na produkty do użytku firmowego w ciągu roku od daty zakupu.

Instrukcja zwrotu produktów:

 • wypełnij formularz zwrotu. Obok znajdziesz link do wygodnego, internetowego formularza. Możesz także wydrukować pusty i wypełnić go czytelnie ręcznie.
 • spakuj produkt do zwrotu. Jeżeli dokumentem zakupu był paragon i zwracasz wszystkie produkty z paragonu - załącz go do przesyłki.
 • przesyłką opłaconą z góry odeślij na nasz adres:

  JOTES s.c.
  Lipowa 57 - Wierzbice
  55-040 Kobierzyce
  tel. 71 3112981

 • zwrot otrzymasz przelewem na wskazane konto bankowe
 • przy reklamacji towaru w ciągu 14 dni po otrzymaniu przez nas paczki rozpatrzymy reklamację i wyślemy Ci informację zwrotną. Jeśli reklamacja zostanie uznana otrzymasz zwrot należność za produkt/y na konto bankowe lub kartę.

Dziękujemy za współpracę!

Formularze zwrotu:
Do obsługi drugiego pliku (PDF) potrzebny jest darmowy Adobe Reader.
Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania

iqitcookielaw - module, put here your own cookie law text